bottom
DanKüchen DanKüchen DanKüchen DanKüchen

Doplnky

Ku každej kuchyni neodmysliteľne patria elektrospotrebiče, drezy, batérie, ale i jedálenské stoly, stoličky, či sedacie súpravy.

Elektrospotrebiče

V našej predajni sa nešpecializujeme len na niektorých dodávateľov, ale vieme Vám zabezpečiť akýkoľvek spotrebič od akéhokoľvek výrobku. Samozrejme náš personál Vám ochotne pomôže pri ich výbere a spotrebiče Vám zabezpečíme a privezieme spolu s kuchynskou linkou, aby sme Vám ušetrili Váš čas pri ich zabezpečovaní. Nakoľko dnešný svet je plný technických vymožeností, ponúkame Vám spotrebiče v cene ako na internete – www.andreashop.sk, pričom u nás nehradíte prepravnú službu!

Drezy, batérie, sortéry na odpad, dávkovače saponátu, drviče odpadu

Tieto kuchynské doplnky sú samozrejmosťou kuchyne, pokiaľ má byť funkčná od jej namontovania. Preto je dopredu veľmi dôležité rozmyslieť si, ktoré doplnky a v akom prevedení by ste radi používali.

Stoly a stoličky

Pripravili sme pre Vás ponuku doplnkového kuchynského nábytku od slovenského výrobcu, ktorý sa svojou ponukou vie maximálne prispôsobiť Vaším požiadavkám.

Sedacie súpravy

Moderné a zároveň veľmi pohodlné sedacie súpravy si v našom štúdiu môžete nielen vyskúšať, ale i farebne doladiť s kuchynskou časťou, pokiaľ máte riešenú otvorenú dispozíciu kuchyne s jedálňou či obývacím priestorom. Poťahové materiály sú v klasických textíliách ale i pravej koži.

bottom